#FoodTrends, czyli najważniejsze trendy branży gastronomicznej
 

 
#FoodTrends, czyli najważniejsze trendy branży gastronomicznej

Kolejny kwartał przynosi ze sobą nowe trendy w branży gastronomicznej, zwłaszcza w dynamicznie rozwijającym się segmencie food delivery. Co będzie dominować w najbliższych trzech miesiącach? Czy sezon letni przyniesie nam nowości i zmiany preferencji konsumenckich? Tego dowiemy się, gdy kompleksowo przeanalizujemy kierunki rozwoju całej branży. Wkolejnej odsłonie cyklu #FoodTrends przyjrzymy się najważniejszym kierunkom rozwoju branży gastronomicznej, które będą wiodły prym w letnim sezonie wakacyjnym. Zimne lody wprost pod drzwi, a może produkty z lokalnego sklepu bio z dowozem? Sprawdźmy, jakie nowości przyniesie III kwartał 2022 r. 

rst 042022 876061 602147

1. Zimne lody dla ochłody – także z dowozem

W poprzednich miesiącach delektowaliśmy się ciepłą latte z ulubionej kawiarni, po którą nie musieliśmy się wybierać do lokalu – mogliśmy zamówić ją z dostawą pod same drzwi. W letnich miesiącach jednakże potrzebujemy czegoś bardziej orzeźwiającego. Co powiecie na lody na dowóz? Oprócz tradycyjnych przekąsek i dań lunchowych popularne będzie także zamawianie produktów sezonowych, takich jak lody właśnie czy owocowe sorbety. Dzięki coraz szybszej dostawie, a także odpowiedniemu zabezpieczeniu transportu możemy mieć pewność, że odbierając paczkę od kuriera, dostaniemy zamówione lody wciąż idealnie zimne i orzeźwiające. –...


Restauracja 4/2022, INNOWACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail