Sage: Najnowszej generacji ekspresy do kawy klasy premium dostępne w Polsce
 

 
Sage: Najnowszej generacji ekspresy do kawy klasy premium dostępne w Polsce

2022-11-20

Sage Appliances to synonim smaku i wysokiej jakości. Ta legendarna marka o międzynarodowym zasięgu, obecna w ponad 70 krajach i znana z nagradzanych i wyróżnianych przez ekspertów urządzeń kuchennych, w tym wiodących w branży ekspresów do kawy typu premium, jest już dostępna w Polsce. Zaawansowana technologia i innowacje zawarte w każdym urządzeniu Sage, czynią wnętrza domu stylowym i eleganckim oraz zapewniają wysoką jakość przygotowywanych posiłków i parzonej kawy, jak z restauracji i kawiarni, zostawiając w tyle konkurencyjne produkty dostępne na rynku. Polscy profesjonaliści i znawcy kawy, bariści, a także fani kawy w domowym zaciszu, wreszcie mogą doświadczać i cieszyć się prostą w obsłudze i intuicyjną technologią nowej kolekcji ekspresów do kawy.

Barista Pro 

Sage Appliances przedstawia najnowszej generacji ekspres do kawy Barista Express Impress, zaprojektowany z myślą o tych, którzy szukają smaku kawy od baristy w domowym zaciszu i cenią estetykę oraz elegancję kuchennego wnętrza. Barista Express Impress, dzięki intuicyjnej technologii systemu krążków ImpressTM, inteligentnego systemu dozowania, umożliwia przygotowanie kawy jak z kawiarni w mniej niż minutę. Z kolei system ubijania kawy Impress Puck SystemTM pozwala odmierzyć idealną porcję i precyzyjnie ubić kawę, zmniejszając jednocześnie ilość fusów.

„Według najnowszych badań Polska jest trzecim co do wielkości rynkiem w Europie pod względem wartości sprzedaży ekspresów do kawy i wyraźnie rosnącym w segmencie premium. Konsumpcja kawy rośnie z roku na rok i coraz więcej konsumentów uświadamia sobie wagę jakości kawy. Z ponad 200 lokalnymi palarniami kawy, Polska stała się rynkiem niezwykle atrakcyjnym dla firmy Sage. Dobra kawa wymaga najlepszej jakości urządzeń, aby móc cieszyć i delektować się w domowym zaciszu smakiem kawy trzeciej fali (Third Wave). Nasze doświadczenie z innych rynków pozwalają nam aspirować do pozycji lidera rynku w Polsce w kategorii  wysokiej klasy ręcznych ekspresów do kawy.”

„Cieszymy się, że możemy poinformować o naszej obecności w Polsce, oferując naszą kultową i cieszącą się międzynarodową renomą gamę ekspresów do kawy, z flagowym modelem  – Barista Express Impress. Barista ExpressTM, to klasyczny ekspres do kawy firmy Sage, który sprzedał się na całym świecie w ponad 2 milionach egzemplarzach. Najnowsza jego wersja, Barista Express Impress, oferuje najnowocześniejszą technologię, która podbije serca domowych baristów. To urządzenie, które na nowo definiuje pojęcie automatyzacji, dzięki intuicyjnej technologii „wspomaganej manualnie”, która uczy się w trakcie pracy. Polska jest jednym z rozwijających się rynków pod względem spożycia kawy – dlatego z przyjemnością oferujemy lokalnym konsumentom i kawowym geekom nowy wymiar technologii ekspresów do kawy, aby mogli przygotować najwyższej jakości kawę, jak od baristy, w domowym zaciszu w mniej niż minutę. Wprowadzenie Barista Express Impress otwiera nowy rozdział w zakresie ręcznych ekspresów Sage, które zrewolucjonizują rynek domowych ekspresów do kawy”. – powiedział Tomek Guz, Head of Eastern Europe w Sage Appliances

Oferta Sage w Polsce

 Barista Express Impress to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy dopiero zaczynają korzystać  z ekspresu do kawy i tzw. kawy trzeciej fali (Third Wave). Intuicyjny i przyjazny w obsłudze ekspres umożliwia przygotowanie wysokiej jakości kawę w domu. Barista Express Impress wprowadza nową technologię za pomocą systemu krążków ImpressTM, inteligentnego systemu dozowania. Młynek automatycznie oblicza porcję na podstawie ostatniego mielenia, dzięki czemu jest ona gotowa przy kolejnym użyciu. System automatycznie dostosowuje dozowanie kawy, nawet przy zmianie ustawień mielenia lub wyborze innej kawy. To, co najlepsze w ekspresie Barista Express to system ubijania kawy Impress Puck SystemTM, który  pomaga w odmierzeniu idealnej porcji i precyzyjnym ubiciu przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości fusów na ekspresie czy kuchennym  blacie. Barista Express Impress posiada  również „wspomagane ubijanie” za pomocą dźwigni ubijania z boku maszyny, zapewniając precyzyjne ubicie z siłą 10 kg i obrotem o 7 stopni, aby uzyskać zbity kawowy krążek.

Barista Express Impress jest dostępny w wybranych sklepach AGD w Polsce, takich jak Euro RTV AGD lub wkrótce w Media Markt oraz w nowo uruchomionym sklepie internetowym Sage: www.sageappliances.com/pl/pl.  

„Wprowadzenie na rynek polski Barista Express Impress to dla nas wielka chwila” – powiedział Tomek Guz, dyrektor na Europę Wschodnią w Sage Appliances. „To urządzenie rozwiązuje dwa największe problemy związane z parzeniem kawy w domu: uzyskanie precyzyjnego dozowania oraz zachowanie czystości w kuchni. Innowacyjna technologia automatycznie dostosowuje dawkę na podstawie poprzedniego mielenia, ale nadal umożliwia ręczne sterowanie, wedle indywidualnych preferencji. W połączeniu ze wspomaganym ubijaniem Sage zapewnia najczystszą i najbardziej bezproblemową opcję dla entuzjastów domowego espresso na całym świecie”

 

fot. materiał prasowy 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail