Green Caffè Nero nowym najemcą Blue City
 nowe miejsce

Green Caffè Nero nowym najemcą Blue City

2023-03-18

Do grona najemców warszawskiego Centrum Handlowego Blue City dołączyła właśnie kawiarnia Green Caffè Nero, która oferuje kawę z najlepszych ziaren, szeroki wybór herbat, wyśmienitych przekąsek i pysznych ciast.  

 green 1

fot. materiał prasowy

Green Caffè Neroto marka powstała z połączenia doświadczeń warszawskich kawiarni Green Coffee i międzynarodowej sieci kawiarni Caffè Nero. Od momentu otworzenia pierwszej kawiarni w 2003 roku, Green Caffè Nero pozostaje wierne misji, która przyświecała jej fundatorom: prawdziwa kawiarnia powinna stanowić centrum lokalnego życia. Być miejscem, w którym filiżanka świeżo parzonej kawy, miły i profesjonalny personel oraz wystrój wnętrza sprawi, że każdy poczuje się jak w domu.

Tak jest też w przypadku Blue City, gdzie Green Caffè Nero zajęła miejsce na głównym placu centrum przy fontannie (wcześniej znajdowała się tu kawiarnia Wedel). Aranżacja kawiarni została oparta o naturalne materiały: drewno, kamień i metal. Wygodne meble, ręcznie rzeźbiony i indywidualnie projektowany dębowy bar, płytki ceglane ręcznie formowane.

Green Caffè Nero oferuje kilka rodzajów kawy z codziennie wypalanych ziaren, 20 rodzajów herbat, zioła, zimne napoje i gorącą czekoladę. Wszystkie przekąski, kanapki oraz ciasta są przygotowywane przez kucharzy sieci z wysokiej jakości składników. 

W Blue City Green Caffè Nero jest czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-22,
a w niedziele niehandlowe od 10 do 20.

Green Caffè Nero pozostaje jedną z najprężniej rozwijających się niezależnych sieci kawiarni w Polsce. Posiada 64 kawiarnie w Warszawie, 5 w Krakowie oraz 5 we Wrocławiu. Wystrój każdej z nich jest współtworzony przez polskich artystów i rzemieślników; począwszy od schodów po wykończenie baru.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail