Frontera Spritzer: orzeźwiająca nowość na lato
 


 


Frontera Spritzer: orzeźwiająca nowość na lato

2023-05-04

Na polski rynek trafia lekko musująca Frontera Spritzer – aromatyczny, kwiatowy koktajl znanej chilijskiej marki wina.

frontera spritzer bottle shot 750 ml rose roses screwcap eng 58138

fot. materiał prasowy

 

Na półkach sklepów dostępne są dwie wersje drinka: Frontera Spritzer Elderflower to koktajl na bazie chardonnay z naturalnym aromatem z czarnego bzu; Frontera Spritzer Rosé Roses oparty jest na cabernet sauvignon i zawiera naturalny aromat płatków róż. Niska zawartość alkoholu – 5,5%, owocowe i kwiatowe nuty, a także drobne bąbelki sprawiają, że napoje Frontery będą przyjemnym orzeźwieniem w ciepłe wiosenne i letnie dni.

Spritzery to nowa, szybko rosnąca kategoria na rynku alkoholi. Są adresowane przede wszystkim do kobiet. Półsłodki, lekko musujący napój doskonale wpisuje się w aktualne trendy konsumenckie, sprawdza się jako aperitif, serwowany do posiłku lub drink podczas spotkań z przyjaciółmi. Powinien być podawany dobrze schłodzony lub na kostkach lodu, opcjonalnie z dodatkiem owoców.

Frontera to marka win wytwarzanych przez renomowaną chilijską winiarnię Concha y Toro.  Dystrybutor Frontery jest  firma Cerville Investments

 

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail