Premiera nowej generacji zmywarek Classeq na targach HOST w Mediolanie
 


 
innowacje

Premiera nowej generacji zmywarek Classeq na targach HOST w Mediolanie

2023-09-30

Już w dniach 13 – 17 października 2023 r. odbędą się targi HOST w Mediolanie, jeden z najważniejszych eventów branżowych w świecie gastronomii i hotelarstwa. W wydarzeniu uczestniczyć będzie dobrze nam znana firma Classeq, która na ten czas zapowiedziała światową premierę nowej generacji maszyn podblatowych. Dla tych, którzy chcieliby jako pierwsi poznać te urządzenia na żywo, zarząd Classeq Polska Sp. z o.o. przygotował niespodziankę – ograniczoną pulę bezpłatnych biletów na targi!

giancarlo russo1

fot. materiał prasowy

 

Dlaczego Classeq?

„Prostota jest szczytem wyrafinowania” - Leonardo Da Vinci

To zdanie, doskonale definiuje najnowszą generację zmywarek marki Classeq.

 Classeq zamiast efektownych opcji stawia na proste i solidne maszyny. Najnowsze modele są jeszcze bardziej niezawodne, wydajne i tanie w eksploatacji.

DlategoClasseq jest najlepszym wyborem między tanim sprzętem, który nie zawsze zapewnia oczekiwaną jakość zmywania a sprzętem premium, którego zakup wiąże się z dużym wydatkiem. To wyjątkowa na polskim rynku marka , której zmywarki  gwarantują  doskonale efekty zmywania za przystępną cenę. Dostępna w sprzedazy i krótko oraz długo terminowym wynajmie uzgodnionym i realizownym bezpośrednio między klientami a firmą Classeq Polska.   

Dlaczego warto wybrać się na targi Host 2023?

Targi HOST to wyjątkowe wydarzenie, które co dwa lata gromadzi profesjonalistów z branży gastronomicznej, hotelarskiej, a także producentów sprzętu i akcesoriów. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 13 do 17 października w Mediolanie. Co należy podkreślić, będzie ona wyjątkowa – bo pierwsza od kilku lat bez obostrzeń związanych z pandemią COVID – 19. Organizatorzy zapowiadają ogromną imprezę z imponującą frekwencją. To właśnie na tym prestiżowym wydarzeniu branżowym firma Classeq zaprezentuje swoje nowe urządzenia podblatowe, które mają być odpowiedzią na rosnące potrzeby gastronomii. Zgodnie z filozofią tego producenta, możemy oczekiwać zmywarek, które połączą innowacyjność z prostotą obsługi i solidnością wykonania.

Giancarlo Russo, włoski restaurator, znany szef kuchni oraz użytkownik zmywarek Classeq, podzielił się swoimi oczekiwaniami odnośnie tegorocznego wydarzenia: „Targi HOST w Mediolanie są dla mnie wyjątkowym czasem. To nie tylko okazja do poznania najnowszych trendów, ale także spotkanie z innymi profesjonalistami z branży. Co więcej, jako użytkownik zmywarek Classeq od lat, jestem pod wrażeniem ich niezawodności i solidności. To sprzęt, na którym można polegać. Teraz nie mogę się doczekać premiery urządzeń nowej generacji, którą Classeq zapowiada na tegorocznych targach”.

Każdy przedsiębiorca z branży gastronomicznej – ten prowadzący kawiarnię, restaurację, cukiernię, stołówkę czy stację benzynową – będzie mile widziany na stoisku Classeq podczas targów HOST w Mediolanie.

Bezpłatne wejściówki na targi HOST

Wszyscy zainteresowani nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie zmywarek gastronomicznych nie mogą przegapić stoiska Classeq nr U59 V60 na hali 7P na tegorocznych targach HOST w Mediolanie. Zapraszamy w dniach 13 – 14 października do odwiedzin i poznania tajemnicy najnowszej generacji  zmywarek  podblatowych marki Classeq.

Zainteresowanych bezpłatnymi wejściówkami na targi prosimy o kontakt pod adresem biuro@classeq.pl. Liczba biletów jest ograniczona!


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail