KOKU Sushi wspiera białostocki sport
 


 

KOKU Sushi wspiera białostocki sport

2023-11-12

Sportowa rodzina KOKU Sushi stale się powiększa! Największa w Polsce sieć franczyzowa oferująca kuchnię japońską postawiła na wspieranie lokalnych drużyn i propagowanie zdrowego stylu życia. To element strategii związanej z bardziej zrównoważonym rozwojem firmy. Marka udowadnia, że sport i sushi to duet idealny.  

Zrzut ekranu 2023 11 12 o 19.50.48

fot. materiał prasowy
KOKU Sushi od początku swojego istnienia angażowało się w rozwój lokalnego sportu. W tym roku firma postanowiła jednak silnie zaakcentować swoją obecność w obszarze partnerskim. Poza żeńską drużyną siatkówki KS BAS Białystok i obiecującym młodym pięściarzem Maciejem Marchlem, wspiera także drużynę koszykówki Żubry Białystok oraz Jagiellonię Białystok.
– Białystok może pochwalić się świetnymi klubami sportowymi, a mieszkańcy naszego miasta żyją meczami i wynikami swoich ulubionych drużyn. Jako marka wywodząca się właśnie ze stolicy Podlasia, skoro mamy taką możliwość, chcemy docenić zaangażowanie sportowców i podziękować im za dostarczanie nam niezapomnianych emocji – mówi Mariusz Olechno, współwłaściciel sieci KOKU Sushi, prywatnie entuzjasta sportu i zapalony kibic. 
KOKU Sushi można spotkać m.in. na meczach Jagielloni Białystok. Na początku października franczyza przyłączyła się do akcji “Dorzuć misia”, dzięki której za każdego przyniesionego na stadion i rzuconego na murawę pluszaka Fundacja STS przekaże 5 zł na cele charytatywne. Na wybranych spotkaniach można też spróbować sushi z bufetu czy otrzymać kupon zniżkowy od gejszy w oryginalnym, japońskim kimonie. 
– Warto uważnie śledzić nasze social media, ponieważ regularnie pojawiają się tam konkursy związane z lokalnymi drużynami. Obecnie planujemy szereg akcji z Żubrami, więc zachęcamy, aby trzymać rękę na pulsie. Do wygrania są vouchery na najlepsze sushi w mieście – mówi Magdalena Matejczuk, manager sieci KOKU Sushi.
KOKU Sushi okazjonalnie angażuje się także w organizację imprez sportowych – firma była partnerem Mistrzostw Europy IKO Nakamura Poland, które odbyły się pod koniec czerwca w Białymstoku.  W Polsce restauracje franczyzowe również wspierają miejscowe drużyny  np. w Lubinie czy Legnicy (współpraca z Miedź Legnica).  

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail