Domino’s Pizza dołącza do oferty Wolt
 


Domino’s Pizza dołącza do oferty Wolt

2023-11-27

Jesienne pizza party w domowym zaciszu? Od teraz swoje ulubione pozycje z Domino’s Pizza można zamawiać poprzez aplikację Wolt. Dla wielbicieli dobrych składników i chrupiącego ciasta w ramach inauguracji współpracy przewidziano atrakcyjne promocje i rabaty na zamówienia złożone na Wolcie.

 WoltxDominos2

fot. materiał prasowy

To prawdziwa gratka dla fanów pysznej pizzy – klasycznej, ostrej, wegetariańskiej czy stworzonej według własnego przepisu i wybranego zestawu składników. Te wszystkie propozycje, od podstawowej Margherity po spersonalizowaną kompozycję smakową, można już teraz zamawiać z Domino’s poprzez aplikację Wolt. Zamówienia można składać w 11 miastach: Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Wrocławiu, Warszawie i Łodzi. Klienci mogą wybierać spośród 59 lokali tej popularnej, amerykańskiej sieci pizzerii.

 

„Posmakuj dobrego życia” — to claim naszego nowego partnera, który wpisuje się także w filozofię działania marki Wolt. Smaki Domino’s zaskarbiły sobie sympatię wśród wielu konsumentów na całym świecie. Poprzez nasze szybkie dostawy chcemy, aby stały się dostępne dla jeszcze większej liczby klientów, którzy będą mogli delektować się ciepłą pizzą i przystawkami w swoich domach, zwłaszcza w jesienne wieczory — podkreśla Agata Polityło, General Manager Wolt Polska.

 

W ramach launchu współpracy, w wybranych lokalach, można liczyć na darmową dostawę poprzez Wolt przy osiągnięciu minimalnego koszyka zakupowego. Dodatkowo najbardziej popularne smaki pizzy Domino’s będzie można zamawiać z 30-procentową zniżką, a w planach jest także uruchomienie specjalnej promocji wyłącznie na zamówienia z aplikacji Wolt.

 

W Domino’s ciągle się rozwijamy z myślą o naszych Klientach, a liczba osób, które doceniają jakość ciasta i składników pizzy Domino’s ciągle rośnie. Współpraca z Wolt to kolejny krok, żebyśmy mogli towarzyszyć naszym Odbiorcom w codziennym smakowaniu życia. Zgodnie z naszą misją łączenia ludzi przy dobrym jedzeniu teraz jest to możliwe w kolejnym kanale dotarcia, a co ważne, zawsze z naszą sprawną i darmową dostawą — mówi Patrycja Venulet, Dyrektor Marketingu i Strategii w Domino’s Polska.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail