Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


ConnectedCooking – rozwiązanie dla profesjonalnej kuchni

Dzięki ConnectedCooking, Rational oferuje klientom najnowocześniejsze połączenie sieciowe do kuchni profesjonalnej. Zespolenie urządzeń firmy w sieć otwiera różnorakie możliwości, które sprawiają, że kuchenna codzienność staje się znacznie bezpieczniejsza, komfortowa i nieskomplikowana. Co więcej, filie będą mogły centralnie zarządzać wszystkimi podłączonymi urządzeniami, a także sprawnie sterować procesami produkcyjnymi i kontrolować je.

rs 2017 04ac 16

  Firma Rational rozszerza swoją ofertę serwisową o połączenie sieciowe, które ma spełniać specjalne wymagania kuchni profesjonalnych. W ten sposób przedsiębiorstwo z Landsbergu w Niemczech konsekwentnie podąża drogą wzrastającej digitalizacji procesów kuchennych, zwiększając korzyści dla klienta. Aby skorzystać z ConnectedCooking, wystarczy podłączyć do sieci jedno lub kilka urządzeń Rational lub też firmowe VarioCooking Center i bezpłatnie zarejestrować się na ConnectedCooking.com. Za pomocą ConnectedCooking będzie można komfortowo zarządzać i sterować wszystkimi...


Restauracja 2/2017, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2018 01
1/2018   Spis treści »
styczeń-luty
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne