Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama
Reklama

MAKRO Polska dostarcza produkty do programu „MasterChef Junior”

2018-04-10

Sieć hurtowni MAKRO Polska zapewnia produkty, z których młodzi kucharze przygotowują potrawy konkursowe w trzeciej edycji programu „MasterChef Junior”.
 

„MasterChef Junior” to popularny program produkowany przez stację TVN, w którym najbardziej utalentowani młodzi kucharze z całej Polski walczą o trofeum i nagrodę pieniężną. W każdym odcinku Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran stawiają przed uczestnikami różne wyzwania, takie jak m.in. przygotowanie dań rybnych, mięsnych, zup czy deserów. Produkty niezbędne do wykonania potraw zapewnia sieć hurtowni MAKRO Polska. Program można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20:00 na antenie TVN.
 

MAKRO Polska jest również partnerem wszystkich sześciu edycji programu „Masterchef” w Polsce. Sieć hurtowni wspiera polską gastronomię m.in. poprzez program Szef dla Młodych Talentów – edukacyjny program odpowiedzialności społecznej skierowany do uczniów szkół gastronomicznych oraz program Szef dla Szefów, w ramach którego odbywają się konferencje i warsztaty dedykowane branży HoReCa.


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne