Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama
Reklama

Tork świętuje 50. urodziny

2018-07-29

W 2018 roku marka Tork® obchodzi 50-lecie istnienia! Jej historia rozpoczęła się w 1968 roku wraz ze stworzeniem czyściwa włókninowego "All-Tork". Po szwedzku słowo "torka" oznacza "osuszać" lub "wycierać". Z roku na rok marka Tork, w ścisłej współpracy ze swoimi klientami, zmieniała się i rozwijała, stając się światowym liderem w branży higienicznej.

tork50

Budowanie wiodącej marki. Od papierowych ręczników w szpitalnych łazienkach po dozowniki do serwetek w restauracjach – Tork od lat dba o komfort i wygodę klientów, dostarczając im profesjonalne rozwiązania do utrzymania higieny. Od pierwszych lat działalności marka Tork w szybkim tempie rozszerzała swój asortyment i rozwijała biznes. Dozowniki, wkłady i usługi znajdujące się w ofercie marki zaspokajają różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców: od restauracji, przez służbę zdrowia, biura i szkoły po przemysł.

Globalny lider - kreator przyszłości. Wiedza ekspercka, funkcjonalne produkty i polityka zrównoważonego rozwoju pozwoliła marce Tork stać się liderem w swojej branży. Najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak sprzątanie oparte na danych, znaczące innowacje w zakresie suszenia rąk czy pierwsza na świecie usługa recyklingu ręczników papierowych świadczą o tym, że marka Tork z powodzeniem podąża za rozwojem technologicznym, a nawet wyznacza najnowsze trendy.

„Historia marki Tork obfituje w mnóstwo wydarzeń, które okazały się kluczowe w rozwoju branży higienicznej” - mówi Wojciech Nizio, Brand Communication Manager, Essity. – „Sztab specjalistów nieustannie opracowuje nowe rozwiązania ułatwiające utrzymanie higieny. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu marka Tork z optymizmem patrzy w przyszłość planując kolejne 50 lat, chcąc nadal odgrywać tak istotną rolę w rozwoju profesjonalnej higieny.”

Marka Tork, pragnąc zachęcić wszystkich do celebrowania z nią swoich urodzin uruchomiła specjalną platformę http://www.tork50more.com/, gdzie każdy może umieścić zdjęcie związane z marką. Sukcesywnie, ze wszystkich fotografii będzie tworzona mozaika. W ten sposób każdy może stać się częścią historii marki.


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne