Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Konkurs Kulinarny "Czas na rybę!"

2019-05-10

Rybacka Lokalna Grupa Działania "Opolszczyzna" organizuje w dniach 5-6 października 2019 r. po raz drugi Konkurs Kulinarny pn. "Czas na rybę!". Konkurs będzie przeprowadzony podczas Święta Karpia, na Zamku Książęcym w Niemodlinie. 

5 października o zwycięstwo na najlepszą potrawę z karpia opolskiego, będą walczyli uczniowie opolskich szkół gastronomicznych. W dniu 6 października rywalizować będą kucharze z całej Polski. Produktem obowiązkowym, oprócz opolskiego karpia, jest maślanka z Oleskiej Spółdzielni Mleczarskiej. Regulamin konkursu będzie dostępny od 27 maja na stronie www.swietokarpia.pl. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 31 sierpnia 2019 r. 
 Począwszy od lipca 2019 roku, na kulinarnej mapie Opolszczyzny, pojawi się nowa alternatywa dla smakoszy kuchni lokalnej w nowoczesnej odsłonie. Kilkanaście opolskich restauracji, wspólnie z Rybacką Lokalną Grupą Działania "Opolszczyzna", zaprasza na cykl kolacji degustacyjnych, z lokalnymi rybami oraz innymi produktami z regionu w roli głównej. Raz w miesiącu, w różnych miejscach Opolszczyzny, będzie można skosztować opolskie specjały.
Konkurs został objęty patronatem merytorycznym przez Euro-Toques Polska, a czasopismo "Restauracja" jest patronem medialnym wydarzenia.

 


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności