Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaZbliża się premiera pierwszej części przewodnika „Restauracje przyjazne dzieciom”.

2019-06-26

Dla ojców i mam to skarbnica wiedzy o miejscach, w których będą swobodnie czuć się z maluchami, a dla gastronomów – okazja, żeby dotrzeć do rodzin z dostosowaną do ich potrzeb ofertą. Czas na zgłoszenia mija z końcem czerwca.

Na lato tego roku zapowiedziano premierę „przewodnika po restauracjach, które cenią sobie towarzystwo tych najmniejszych, jak również tych trochę starszych dzieci”. Inicjatorem akcji jest Gastronomiczna Grupa Zakupowa, a jej ambasadorami: Odeta Moro, założycielka i prezeska Fundacji Szczęśliwe Macierzyństwo, i szef kuchni Tomasz Jakubiak.

- Naszym wspólnym celem jest stworzenie listy miejsc, które rodzice mogą bez obawy wybrać na posiłek z maluchami, przedszkolakami czy nastolatkami. Oceniając menu i otoczenie pomożemy w planowaniu rodzinnych wyjść do najprzyjemniejszych lokali z najsmaczniejszą i najzdrowszą propozycją dla dzieci w każdym wieku – mówi Tomasz Sawzdargo, prezes Horeca GGZ.

Do programu mogą przystąpić wszystkie restauracje, które spełniają odpowiednie wymagania, tj. posiadają zdrowe i różnorodne menu dziecięce, kącik dla najmłodszych, specjalne sztućce, przewijak, miejsce do karmienia, krzesełka i odpowiednio przeszkoloną kadrę. Przewodnik będzie dystrybuowany w największych księgarniach stacjonarnych i internetowych, w tym m.in. w sieci Empik.

Pod adresem restauracjeprzyjaznedzieciom.pl gastronomowie znajdą kwestionariusz umożliwiający udział w Programie. Koszt rejestracji z pakietem korzyści (logo akcji do oznaczenia restauracji, wpis w „Przewodniku…”, voucher zniżkowy na szkolenie, 5 szt. „Przewodnika…” i rabat na zakup kolejnych) wynosi 250 zł netto.


Kontakt dla mediów:

Łukasz Wasiuta
Associate PR Director
More&More Marketing
tel: 509.043.150
e-mail: lukasz@getmorepr.pl


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności