Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaPowrót Pizzy Korona do Pizza Hut w królewskim stylu

2019-10-29

Aromatyczny sos, ręcznie wyrabiane ciasto, soczyste dodatki i jeszcze więcej ciągnącego się, gorącego sera… To może oznaczać tylko jedno – królowa wśród pizz właśnie powróciła do Pizza hut.

 Pizza Korona

Wielbicielom pizzy tej bohaterki przedstawiać nie trzeba – ta kultowa, cyklicznie powracająca do menu restauracji Pizza Hut pozycja, to prawdziwa uczta dla wszystkich tych, którzy wiedzą, że świat bez sera byłby gorszy. Od października pizza Korona znów jest dostępna w ofercie restauracji. Została pomyślana tak, by zmaksymalizować radość jedzenia pizzy, przez ozdobienie jej rantów wypustkami, w całości wypełnionymi ciągnącą się mozzarellą lub kremowym serkiem. Dzięki temu Korona jest idealną propozycją nie tylko dla zagorzałych serożerców, ale i osób, które deklarują niechęć do zjadania ciasta z brzegów pizzy. Dla niezdecydowanych dostępna jest również wersja „mix”, w która skrywa w brzegach zarówno gorącą mozzarellę, jak i śmietankowy serek!

Korona to nie tylko ser, ale i pyszne ciasto, mocno ziołowy sos ze słodko-kwaśnych pomidorów oraz ziół i najlepszej jakości dodatki, czyli wszystko to za co goście restauracji Pizza Hut na całym świecie pokochali jej wyroby. Każdą pizzę z oferty Pizza Hut można z powodzeniem „koronować” i być pewnym, że dostaniemy nasze ulubione smaki wzbogacone dodatkowym serem. A zatem chrupiące pepperoni z bonusową dawką mozzarelli czy ziołowy kurczak wzbogacony kremowym serkiem aż po brzegi.

 


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności