Oferta na wynos i z dowozem w Strefie Spotkania i Dania Galerii Młociny
 

gastronomia

Oferta na wynos i z dowozem w Strefie Spotkania i Dania Galerii Młociny

2020-05-11

W związku z ograniczeniami funkcjonowania obiektów gastronomicznych w Polsce food courty w centrach handlowych wciąż pozostają zamknięte.  Restauracje i lokale znajdujące się w bielańskiej Strefie Spotkania i Dania w Galerii Młociny wyszły jednak naprzeciw wymaganiom swoich klientów i oferują możliwość zamówienia posiłków na wynos.

Costa

Zgodnie z rozporządzeniem Polskiego Rządu już 4 maja Galeria Młociny wspólnie ze swoimi najemcami ponownie zaprosiła miłośników modowych trendów na Bielany. Tego dnia większość lokali na nowo otworzyła swoje drzwi, a oferta sklepów z pewnością urozmaici wielbicielom trendów długo wyczekiwane, wiosenne zakupy. Niestety nieco inaczej sytuacja klaruje się w przypadku obiektów gastronomicznych, które wciąż pozostają zamknięte. By wyjść naprzeciw wymaganiom swoich klientów, część restauracji oraz lokali znajdujących się w Strefie Spotkania i Dania w Galerii Młociny oferuje możliwość zamówienia posiłków na wynos, a także z dostawą do domu.

Bielańskie centrum handlowe zapewnia, że jest w pełni przystosowane do panujących wymogów, stosując przy tym wszystkie normy zalecane przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Światową Organizację Zdrowia. Przeszkoleni zostali także pracownicy centrum handlowego, a wszystkie posiłki są przyrządzane z zachowaniem najwyższych środków ostrożności oraz higieny.   Godziny otwarcia Galerii nie uległy zmianom.

Informacje na temat otwartych lokali w galerii Młociny znajdziemy na stronie  www.galeriamlociny.pl/events/tesknilismy. 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail