Włoskie wina musujące w ramach cyklu True Italian Taste. Tym razem online
 

patronat medialny

Włoskie wina musujące w ramach cyklu True Italian Taste. Tym razem online

2020-06-08

Idealny sposób na letni wieczór? Odpowiedź jest prosta: grupa przyjaciół, kieliszek dobrego, włoskiego musującego wina i pyszne aperitivo! 17 czerwca o godzinie 19:00 porozmawiamy o winach musujących. „Restauracja” patronuje temu wydarzeniu.

 True Italian Taste wloskie babelki 600x450 1

Spotkajmy się już 17 czerwca o godzinie 19:00 na wydarzeniu z cyklu True Italian Taste. Tym razem na  Masterclass porozmawiamy o włoskich winach musujących: 

  • Trento DOC
  • Conegliano Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG
  • Franciacorta
  • Asti DOCG.

W towarzystwie zaproszonych gości - znawców wina, dziennikarzy, sommelierów, dystrybutorów i szefów kuchni – porozmawiamy o różnych rodzajach win, o tradycjach ich produkcji i wyjątkowych aromatach zamkniętych w butelkach. Podpowiedzą Wam, czym kierować się przy wyborze wina i jak sparować je z ulubionymi daniami. 

Otwórzcie swoje ulubione włoskie wino i dołączcie do naszego spotkania!  

Wydarzenie live będzie można zobaczyć na profilu Camera di Commercio e dell'Industria Italiana in Polonia oraz kanałach partnerów. Wydarzenie będzie darmowe i otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

O włoskich bąbelkach porozmawiamy w towarzystwie: znawcy wina Tomasza Prange-Barczyńskiego z Winicjatywy, dziennikarki kulinarnej Małgosi Minty, Ani Kotlińskiej-Bubały ze Stowarzyszenia Kobiety i Wino, redaktor naczelnej pisma Restauracja – Anny Jabłońskiej, szefów kuchni Akademii Kulinarnej Whirlpool – Cristiny Catese i Marco Ghia, Miro Pianca – właściciel firmy dystrybuującej wina z Włoch Le Barbatelle oraz Piotr Głowacki – aktor i założyciel akcji #mimanchiitalia. Dyskusję poprowadzi Emiliano Castagna z Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej.

Projekt True Italian Taste jest finansowany przez włoskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Współpracy Międzynarodowej, promowany przez Assocamerestero oraz Włoską Izbę Przemysłowo-Handlową w Polsce w celu ochrony oraz promocji wartości autentycznych, włoskich produktów spożywczych na całym świecie. True Italian Taste jest częścią programu The Extraordinary Italian Taste.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail