Wielki finał S.Pellegrino Young Chef 2021
 


 


Wielki finał S.Pellegrino Young Chef 2021

Wielki finał konkursu S.Pellegrino Young Chef Academy 2021 odbywa się 28-30 października w Mediolanie. Najlepsi młodzi szefowie kuchni z całego świata nie tylko walczą o prestiżowe nagrody, ale także biorą udział w szkoleniach i zgłębiają temat zrównoważonych praktyk kulinarnych i niemarnowania żywności. Wydarzenie organizowane jest z inicjatywy S.Pellegrino, marki naturalnej wody mineralnej, należącej do Nestlé Waters.

rst 06 937087 329501

 Wkonkursie bierze udział 48 młodych szefów kuchni, a 12 z nich będzie walczyć o nagrodę główną. Finaliści zostali wyłonieni przez lokalne jury z różnych regionów na całym globie. Wielki finał to punkt kulminacyjny prestiżowego konkursu, który od kilku lat przyciąga tysiące młodych talentów oraz setki uznanych szefów kuchni, wcielających się w role jurorów oraz mentorów. Oprócz uroczystej gali organizatorzy zaplanowali również działania edukacyjne i networkingowe. Uczestnicy będą mogli wziąć udział (zarówno online, jak i offline) m.in. w S.Pellegrino Young Chef Academy Forum. Panel dyskusyjny swoim udziałem uatrakcyjnią słynni szefowie kuchni Massimo...


Restauracja 6/2021, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail