O kogo walczy rosnąca branża cateringu dietetycznego?
 

 
O kogo walczy rosnąca branża cateringu dietetycznego?

Catering dietetyczny to wygodne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej Polaków. Nic dziwnego – coraz większą wartość ma dla nas zdrowy tryb życia, chętniej inwestujemy w siebie. Według badania przeprowadzonego przez catering dietetyczny Pomelo, 73 proc. osób sięgających po pudełka uprawia sport. Ponad połowa decyduje się na nie, by kontrolować jakość swojego jedzenia, a 67 proc. nie ma czasu na zakupy spożywcze i gotowanie. Wybierając ofertę, kierują się przede wszystkim dużym wyborem diet (80 proc.), ale także ceną (67 proc.) oraz rekomendacją znajomych i rodziny (46 proc.).

rst 06 118 100351

 Choć ogromne zainteresowanie cateringiem dietetycznym jakiś czas temu uważano jedynie za chwilową tendencję i modę, która w końcu przeminie, dziś w dalszym ciągu coraz więcej Polaków korzysta z ich szerokiej oferty i szuka wśród nich najodpowiedniejszej dla siebie diety. Firmy specjalizujące się w przygotowywaniu nie tylko zdrowych i odpowiednio zbilansowanych, ale przede wszystkim smacznych i bezpiecznych posiłków, muszą dokładać wszelkich starań, by jak najlepiej zrozumieć motywacje swoich obecnych i potencjalnych klientów oraz reagować na ich nieprzerwanie rosnące oczekiwania. Celem badania, które przeprowadził catering dietetyczny Pomelo, było lepsze zrozumienie, co charakteryzuje osoby sięgające po pudełka i czym kierują się one przy wyborze. 

Aktywni i wymagający

Najczęściej podawaną...


Restauracja 6/2021, INNOWACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail