Hotel Trends Poland & CEE. Początek nowej rzeczywistości
 


 


Hotel Trends Poland & CEE. Początek nowej rzeczywistości

Po dwóch edycjach online, konferencja Hotel Trends Poland & CEE powróciła w oczekiwanej przez uczestników formule stacjonarnej, choć umożliwiła także udział zdalny. W tym organizowanym przez wydawcę „Hotelarza” hybrydowym wydarzeniu i wieczornej gali w hotelu Renaissance Warsaw Airport wzięło udział stacjonarnie blisko 300 branżowych profesjonalistów, a online forum śledziło ponad 200 hotelarzy. Wydarzenie odbyło się w reżimie sanitarnym spowodowanym pandemią, choć warto również zaznaczyć, że aż 93 proc. uczestników forum było w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19.

rst 06 504210 577885

Podczas konferencji zaprezentowano, jak będzie wyglądał pierwszy w Polsce hotel działający pod należącą do IHG marką voco w Katowicach, którego właścicielem jest Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Hotelowego, oraz ogłoszono plany spółki Portfel Inwestycyjny dotyczące otwarcia na Wyspie Spichrzów w Gdańsku hotelu działającego pod należącą do Marriott International marką Tribute Portfolio. – Po 22 miesiącach, jakie minęły od ostatniej stacjonarnej konferencji Hotel Trends w listopadzie 2019 r., znów mogliśmy stworzyć przestrzeń do spotkania wszystkich najważniejszych decydentów branży hotelowej, wydarzenie, na które branża czekała.

Ogromnie cieszy nas zarówno wysoka frekwencja, jak i bardzo pozytywne opinie, jakie otrzymujemy od uczestników – mówi...


Restauracja 6/2021, EDUKACJA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail