Użytkownicy Pyszne.pl wskazali najlepsze restauracje
 

 
Użytkownicy Pyszne.pl wskazali najlepsze restauracje

Serwis do zamawiania jedzenia online Pyszne.pl ogłosił 24 tegorocznych zwycięzców Pyszne.pl Awards. Najwięcej głosów, nagrodę główną i tytuł Restauracji Roku zdobyła łódzka Susharnia. Wyłoniono również najlepsze restauracje z kuchnią polską, włoską, amerykańską, azjatycką, bliskowschodnią i wegańską. Rozstrzygnięta właśnie siódma edycja nagród objęła 27 ogólnopolskich i lokalnych kategorii, w tym nowe – doceniające szczególne zaangażowanie restauracji na polu ekologii i kontaktu z klientami.

rst 022022 958890 941980

Prowadzenie restauracji to więcej niż serwowanie pysznych dań. W siódmej edycji Pyszne.pl Awards użytkownicy wybrali również Sieć Roku, Debiut Roku, Social Media Ninję i docenili podejmowane przez lokale inicjatywy proekologiczne. Wyłoniono także najlepszą restaurację w każdym województwie. – Restauracje pracują na swój sukces codziennie. Każdym przygotowanym daniem, każdym nowym pomysłem pokazują swoje zaangażowanie w obsługę na najwyższym poziomie. Ich pasja i pozytywna energia widoczna jest w opiniach użytkowników zamieszczanych w serwisie. Najlepsi z najlepszych mogli liczyć na swoich klientów także w głosowaniu rozstrzygającym o tegorocznych nagrodach – mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl. 

Hattrick łódzkiej Susharni

W tegorocznej edycji konkursu najwyższe uznanie zyskała łódzka restauracja Susharnia, zwyciężając aż w trzech kategoriach: Restauracja Roku, Orient Express i Najlepsza Restauracja Województwa Łódzkiego. Oprócz tytułu zwycięzca otrzymał zestaw narzędzi promocyjnych i pakiet opłaconych...


Restauracja 2/2022, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail