6 edycja THE BEST CHEF AWARDS
 

 konkursy

6 edycja THE BEST CHEF AWARDS

2022-05-09

6 edycja THE BEST CHEF AWARDS powered by Perlage powraca do Hiszpanii. Tym razem odbędzie się ona w dniach 18, 19 i 20 września w stolicy kraju - Madrycie. Jak zwykle, to wielkie międzynarodowe wydarzenie gastronomiczne będzie obejmować debaty AREA TALKS, konferencję FOOD MEETS SCIENCE i zakończy się wielką GALĄ NAGRÓD, podczas której poznamy tegoroczną listę 100 najlepszych szefów kuchni na świecie.

Madryt Baner 820x312 white TBC Madrid 2022 

Witaj niesamowity Madrycie!

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że gastronomia jest podstawowym filarem hiszpańskiej kultury, i w tym roku to Madryt będzie gościł profesjonalistów, dziennikarzy i szefów kuchni z całego świata podczas nowej edycji The Best Chef Awards.. Po udanych wydarzeniach w Warszawie w 2017 roku, Mediolanie w 2018 roku, Barcelonie w 2019 roku, edycji wirtualnej w 2020 roku i wielkim powrocie do Amsterdamu w 2021 roku, Madryt stanie się centrum kulinarnego świata.

Tegoroczni goście będą mogli wymienić się wiedzą z kolegami z każdego kontynentu i odkryć ich wspaniałe projekty, podziwiając jedno z najpiękniejszych miast w Europie, pełne historii, kultury, sztuki i będące domem dla kilku najlepszych restauracji i szefów kuchni na świecie, w tym nr. 1 w rankingu The Best Chef Top100 2021, Dabiza Muñoza.

THE BEST CHEF każdego dnia pracuje nad promowaniem gastronomii i talentu szefów kuchni w świeży, nowoczesny i integracyjny sposób, a Madryt oraz jego region są wyborem, który doskonale odzwierciedla te wartości. To tętniące życiem miejsce i niezaprzeczalna gastronomiczna stolica świata.

"Madryt i jego region to przepiękne okolice pełne kultury, smaku, niesamowitych szefów kuchni i projektów, którymi warto się dzielić. Za każdym razem, gdy je odwiedzamy, wyjeżdżamy zachwyceni poziomem gastronomicznym i jest to dla nas zaszczyt, że możemy gościć tam kolejną edycję The Best Chef Awards" - podsumowuje Joanna Ślusarczyk.

„Nie mogłam sobie wyobrazić lepszego połączenia niż spotkanie z kuchnią na najwyższym poziomie i naszą wodą Perlage. A to wszystko w tym cudownym, tętniącym życiem Madrycie i jego regionie  – miejscu słynącym z wyrafinowanego stylu oraz najwyższej jakości kuchni. Dla Perlage, to naturalne środowisko i jestem podekscytowana, że goście z całego świata będą mogli wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu i kulinarnej podróży razem z nami.” - powiedziała Dorota Weka, współzałożycielka i dyrektor kreatywna marki Perlage.

 

Wszyscy kandydaci ogłoszeni. Teraz czas na głosowanie!

Począwszy od 11 marca, przez 50 dni, THE BEST CHEF ogłaszał codziennie dwóch nowych kandydatów do listy Top100, poprzez swoje kanały w mediach społecznościowych. Ci nowi kandydaci zostali wybrani przez 120 niezależnych ekspertów ze świata gastronomii. Teraz dołączają do szefów kuchni z Top100 2021, co daje w sumie 200 kandydatów kwalifikujących się do głosowania.

11 maja rozpocznie się proces głosowania, w którym wszyscy szefowie kuchni znajdujący się na zeszłorocznej liście - oprócz wspomnianej grupy niezależnych profesjonalistów - oraz nowych 100 kandydatów zostaną zaproszeni do oddania głosu na swoich kolegów, aby wyłonić TOP100 AWARDS 2022.

Zobacz wszystkich nowych kandydatów tutaj // Zobacz listę Top 2021 i laureatów nagród specjalnych 2021 tutaj 

Nowe nagrody

W tym roku The Best Chef przyzna 13 specjalnych nagród poza słynną listą Top100. To sposób na szczególne uznanie dla szefów, którzy wyróżniają się w szczególnych dziedzinach lub tematach. Nagrody te obejmują między innymi: Best Chef Pastry, Best Chef Rising Star, Best Chef Science oraz Best Chef New Entry.

Podczas tej edycji będą zaprezentowane 3 nowe nagrody: The Best Chef Pristine Award powered by Gin Raw, przyznawana szefowi kuchni wyróżniającemu się najwyższym szacunkiem i stosowaniem najwyższej jakości lokalnych produktów w restauracji opartej na tradycji terroir.

Nagroda Best Chef Innovation Award powered by Custom Culinary®, przyznawana szefowi kuchni, który prezentuje nowe pomysły, metody, trendy i wytycza drogę dla innych w globalnym świecie kulinarnym. I wreszcie nagroda Best Chef Dining Experience Award powered by Ron Matusalem przyznawana jest szefowi kuchni, który tworzy wspaniałe doświadczenia przy stole

 

 

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail