Speed-X nowa technologia, która całkowicie zmieni rynek,
 

 

trendy

Speed-X nowa technologia, która całkowicie zmieni rynek,

2022-06-14

Speed-X to produkt o nieskończonej liczbie zastosowań, o ogromnym potencjalnym rynku, zaprojektowany tak, aby dostosować się do wielu segmentów klientów. Krótko mówiąc: niesamowity produkt, który nie ma sobie równych.

Zrzut ekranu 2022 06 14 o 22.52.39

 

Już teraz są tacy, którzy chcą Speed-X! Są to osoby, które już dziś używają szybkich pieców, ale wszystkie one borykają się z problemem braku automatycznego mycia, co bardzo utrudnia czyszczenie i uniemożliwia gotowanie surowych potraw. Mowa tu o barach, barach z przekąskami, stacjach benzynowych, gastronomii turystycznej (np. na lotniskach i dworcach), sieciach kawiarni, kuchniach satelitarnych i wielu innych. 

Automatyczne mycie eliminuje godziny i koszty pracy poświęcone na czyszczenie pieców oraz trwale eliminuje ryzyko ewentualnych pozostałości środków chemicznych w komorze gotowania.

Połączenie gotowania konwekcyjnego i mikrofalowego zostało zdezaktualizowane przez innowacyjną technologię Speed-X, która łączy gotowanie w kuchence mikrofalowej i piecu konwekcyjno - parowym.

Speed-X może zrobić jeszcze więcej! Oprócz szybszego podgrzewania potraw może przyrządzić pierś z kurczaka z warzywami w 180 sekund, całą rybę z ziemniakami w 5 minut lub pieczone ziemniaki z surowizny w 4 minuty.

Speed-X jest w stanie sprawić, że pyszne, gorące dania będą świeżo ugotowane, a nie zregenerowane i podane niewiarygodnie szybko.

Oznacza to rozszerzenie menu i zwiększenie średniego paragonu. 

Speed-X jest dostępny z okapem kondensacyjnym i filtrem katalitycznym, aby umożliwić instalację w dowolnym miejscu. Speed-X nie jest jednak skierowany wyłącznie na rynek tych, którzy już korzystają z szybkich pieców.

Speed-X da wszystkim operatorom tradycyjnej gastronomii możliwość skrócenia o ponad połowę czasów pieczenia, które zazwyczaj wykonuje się w piecach konwekcyjno-parowych

Nie mówimy po prostu o szybkości, ale o zmniejszeniu kosztów, zmniejszeniu marnotrawstwa surowców i skróceniu czasu przygotowania „wydawki” przed obsługą.

Wszystkie potrawy łączone można przyspieszyć! Zaletą tego rozwiązania jest to, że szef kuchni może używać Speed-X jak zwykłego pieca konwekcyjno-parowego, kiedy tylko chce: programy automatyczne, ustawienia ręczne i oczywiście MYCIE po zakończeniu pracy.

Speed-X skierowany jest do szerokiego rynku:

- od małej, osobliwej restauracji, poprzez restauracje z gwiazdkami, które stale poszukują jakości i innowacji

- do sieci restauracji typu fine dining

- do samoobsługi, która musi w krótkim czasie przygotować delikatne potrawy dla wegan i celiaków.

- do rzeźników, którzy chcą oferować swoim klientom gotowe i gorące produkty

Fot. materiał prasowy 

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail