Konkurs Lady Amarena 2024: polskie barmanki startują do boju o koronę
 konkursy

Konkurs Lady Amarena 2024: polskie barmanki startują do boju o koronę

2024-03-28

Rozpoczęła się 7. edycja międzynarodowego konkursu dla barmanek Lady Amarena. Zwyciężczyni polskiej części będzie reprezentować nasz kraj we Włoszech. Do 14 kwietnia polskie barmanki mogą zgłosić swój udział i stanąć w szranki  z najlepszymi.

 Konkurs barmanski Lady Amarena GourmetFoods. jpg

fot. materiał prasowy

Kto jest mistrzynią miksologii znad Wisły? Na to pytanie poznamy odpowiedź już w maju, podczas finału polskiej edycji konkursu Lady Amarena. Finalistka – oprócz korony i nagrody finansowej – będzie reprezentowała Polskę na międzynarodowej arenie. To w Bolonii – siedzibie marki Fabbri – odbędzie się ostateczna rozgrywka pomiędzy najlepszymi barmankami z całej Europy.

 

Konkurs dedykowany jest wyłącznie profesjonalnym barmankom* – ich dokonania i talent zasługują na wyróżnienie 
w zdominowanym przez mężczyzn środowisku. Najważniejszym celem projektu jest podkreślenie udziału kobiet w rozwijaniu kultury koktajlowej. To również możliwość zaprezentowania umiejętności i kreatywności na arenie międzynarodowej.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Po stworzeniu autorskiego koktajlu, zawierającego min. 1 produkt Fabbri, należy dodać jego zdjęcia i recepturę na stronę https://poland.ladyamarena.it/en do 14 kwietnia 2024 r. To również tam internauci mogą głosować na najciekawszego drinka, co pomoże jurorom w preselekcji finalistek. 10 barmanek z najlepszymi rozwiązaniami zostanie zaproszona na finał Lady Amarena Poland (do 10.05.2024), gdzie zostanie wyłoniona zwyciężczyni.

 

Organizatorzy, którzy rozumieją, jak ważna jest pasja

Fabbri to wielopokoleniowa włoska firma rodzinna, której największym skarbem są̨ tradycyjne receptury przekazywane kolejnym generacjom od 1905 roku. To producent syropów nr 1 we Włoszech*, dla którego główną wartością jest jakość́ produktów. Powstają̨ one w oparciu o naturalne składniki, czym zdobywają̨ serca i podniebienia konsumentów na całym świecie. Z syropów, sosów, wiśni Amarena, imbiru Zenzero i innych produktów od lat korzystają̨ profesjonalni barmani i bariści – także w Polsce.

Oficjalny polski dystrybutor produktów Fabbri – rodzinna firma Gourmet Foods – stawia na podobne wartości. Od ponad 
30 lat oferuje polskim konsumentom i profesjonalistom produkty spożywcze najwyższej jakości – syropy, sosy i dodatki barmańskie Fabbri, herbaty Dilmah, kawy Saquella. Wierząc w partnerstwo w biznesie, Gourmet Foods szkoli pracowników lokali oraz wspiera managerów dzięki gotowym rozwiązaniom gastronomicznym, które zwiększają zyski ich partnerów.

 

Kluczowe daty i informacje konkursu Lady Amarena Poland:

  • Dla kogo: profesjonalnych barmanek.
  • Co zgłosić: autorski koktajl (alkoholowy lub bezalkoholowy), zawierający max. 5 składników, w tym min. 1 musi być produktem Fabbri. Wykluczone jest użycie syropów homemade.
  • Zgłoszenia: do 14.04.2024 https://poland.ladyamarena.it/en
  • Ogłoszenie 10 finalistek: od 27.04.2024 r.
  • Finał polskiej edycji: do 10.05.2024 r.
  • Nagrody: zajęcie I miejsca – 3333 zł, zajęcie II miejsca – 2222 zł, zajęcie III miejsca – 1111 zł. Podane kwoty są wartościami brutto.

 

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie: LADY AMARENA POLAND 2024.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail