Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Niespodzianki z okazji Dnia Dziecka w KFC

2017-05-31

Pierwszy czerwca to dzień, którego z niecierpliwością wyczekują wszystkie dzieci. Z okazji ich święta, sieć restauracji KFC przygotowała dla najmłodszych wiele atrakcji i specjalną ofertę promocyjną. W KFC Dzień Dziecka będzie trwał od czwartku, aż do niedzieli. W godzinach 12.00–18.00, w wybranych restauracjach najmłodsi mogą spodziewać się miłych niespodzianek.

Dziećmi zajmą się animatorzy, którzy zaproponują malowanie buziek, balony, kolorowanki, wycinanki i inne zabawy. Co więcej, w dniach 1–4 czerwca, na gości wszystkich restauracji będzie czekała specjalna promocja – przy zakupie zestawu dziecięcego, pociecha otrzyma gratis mały, orzeźwiający Shake. Do wyboru aż pięć smaków: Soczysta Truskawka, Kultowa Krówka, Mocno Czekoladowy, U.S. Peanut Butter oraz wyjątkowa, limitowana Orientalna Wiśnia z oferty Orient Menu.


Aktualności
rs 2018 01
1/2018   Spis treści »
styczeń-luty
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne