Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


15 lat we włoskim stylu

2017-07-31

Marka Segafredo Zanetti obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia obecności w naszym kraju. Od 2002 roku firma promuje nad Wisłą zarówno espresso najwyższej jakości, jak i ideały włoskiego stylu życia.

rs 2017 06am 05

Charakter polskiej obecności Segafredo Zanetti doskonale odzwierciedla motto marki: „Tylko z prawdziwej pasji rodzi się prawdziwa kawa”. Już od półtorej dekady zespół zafascynowany włoską sztuką przyrządzania i smakowania kawy popularyzuje w naszym kraju związane z nią wartości. Firma z sukcesami promuje najwyższej jakości produkty, wpisujące się w nurt slow food. Oferowane kawy organiczne, mieszanki single origin oraz herbaty liściaste trafiają w gusta koneserów, pozostając jednocześnie dostępne wszystkim osobom zainteresowanym poszerzeniem swoich smakowych horyzontów.

Działalność ta wpisuje się w szerszy kontekst misji wyznaczonej przez notowaną na włoskiej giełdzie papierów wartościowych spółkę-matkę: Massimo Zanetti Beverage Group. Międzynarodowy koncern, będący światowym liderem produkcji espresso, sprawuje kontrolę nad procesem produkcji kawy, począwszy od selekcji i nabywania surowców, przez proces palenia, aż po logistykę oraz nadzór nad kanałami dystrybucji i działaniami marketingowymi. Propaguje przy tym zdrowy i aktywny tryb życia. Na przestrzeni lat marka Segafredo Zanetti angażowała się w liczne działania sponsorskie w sporcie: od koszykówki po Formułę 1. Dziś kładzie nacisk na współpracę z drużynę kolarską Trek-Segafredo, promując zarówno samą jazdę na rowerze, jak i zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.


Polecamy
rs 2018 01
1/2018   Spis treści »
styczeń-luty
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne