Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Jesz i masz – wystartowała loteria na PizzaPortal.pl!

2017-11-24

605 nagród o łącznej wartości ponad 32 tysięcy złotych będzie można wygrać w najbliższych tygodniach, zamawiając dania swojej ulubionej kuchni na PizzaPortal.pl.

20 listopada ruszyła wielka loteria PizzaPortal.pl pod hasłem „Jesz i masz”. 10 tysięcy złotych, cztery iPhone’y 8 i 600 kuponów rabatowych o wartości 10 zł każdy na zamówienia przez PizzaPortal.pl – takie nagrody czekają na uczestników zabawy.  

Co zrobić, by zdobyć szansę na wygranie którejś z nich?

1. W serwisie PizzaPortal.pl w terminie od 20 listopada 2017 roku do 14 stycznia 2018 roku złożyć zamówienie na danie z wybranej restauracji za minimum 30 złotych (nie wlicza się koszt dostawy);
2. Zarejestrować swoje zgłoszenie udziału w loterii na stronie https://pizzaportal.pl/jeszimasz (formularz można wypełnić online lub wydrukować w formie PDF i przesłać wypełniony dokument pod adres organizatora).

Kupony rabatowe na zamówienia przez PizzaPortal.pl będą losowane codziennie, iPhone’a 8 można zdobyć co 2 tygodnie, natomiast nagroda główna – 10 tys. złotych – zostanie wylosowana po zakończeniu loterii, 24 stycznia 2018 roku.

Regulamin loterii PizzaPortal.pl „Jesz i masz” dostępny  jest na stronie: https://pizzaportal.pl/jeszimasz.


Aktualności
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne