Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaPizzaPortal.pl zmienia zasady rabatów

2017-11-28

Pizza, kebaby, burgery, dania kuchni azjatyckiej – zmieniły się zasady promocji na PizzaPortal.pl. W poniedziałki klienci taniej mogą kupić pizzę, we wtorki burgery i kebab, a w środę – potrawy kuchni azjatyckiej.

20-procentowe zniżki to nie nowość na Pizzaportal.pl. Serwis już od dłuższego czasu oferuje atrakcyjne rabaty dla swoich klientów, teraz jednak wprowadził nowe zasady. W poniedziałki nadal taniej zamówimy pizzę, nie trzeba już będzie jednak wpisywać kodu zniżkowego, bo rabat naliczy się automatycznie. We wtorki - 20 procent obowiązywać będzie na dania typu burger & kebab, a nie – jak dotychczas – na potrawy z kategorii domowe. To zmiana podyktowana głosami klientów Pizzaportal.pl. Środy nadal pozostają dniem kuchni azjatyckiej. Aby podczas składania zamówienia naliczył się rabat, w polu kod zniżkowy należy wpisać odpowiednie hasło: BULKA (kebaby i burgery) lub 5SMAK (potrawy kuchni azjatyckiej). Promocje obowiązują w wybranych restauracjach, dostępnych na Pizzaportal.pl.


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne