Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaMcDelivery dostępne już w Krakowie!

2018-02-27

Od 26 lutego wybrane restauracje McDonald’s w Krakowie oferują możliwość zamówienia produktów z dowozem. Zamówienia można składać poprzez aplikację Uber Eats.


McDonald’s cały czas pracuje nad zwiększaniem poziomu udogodnień i poszerzaniem dostępności swojej oferty. W lipcu zeszłego roku sieć wprowadziła usługę dowozu produktów. Pierwszym miastem, w którym zaoferowane zostało takie rozwiązanie była Warszawa, drugim – Poznań. Teraz z opcji dostawy w aplikacji Uber Eats mogą korzystać również mieszkańcy Krakowa. Dostawy są realizowane w godzinach 11:00 – 23:00. W Krakowie obsługuje je 6 restauracji McDonald’s. Użytkownicy aplikacji mobilnej Uber Eats mogą korzystać z niemal całej oferty klasycznej i McCafé dostępnej w tych samych cenach, co w lokalach sieci, powiększonych jedynie o cenę usługi dowozu.  - Dzięki McDelivery nasi goście mogą korzystać z McDonald’s bez konieczności wychodzenia z domu, biura, czy imprezy. Możliwość zamawiania poprzez aplikację Uber Eats cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców Warszawy jak i Poznania. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Krakowa również docenią tę formę korzystania z usług McDonald’s – mówi Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności