Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama
Reklama

Akademia Restauratora szkoliła podczas Eurogastro

2018-03-23

W trakcie odbywających się w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2018, Akademia Restauratora przeprowadziła szkolenie "Sprzedaż i marketing w gastronomii".

 

Prowadzącym szkolenie był Bartłomiej Gołębiowski, wieloletni manager restauracji w Polsce i za granicą. Ostatnio związany był z marką Hard Rock Café w Warszawie i w Wiedniu, gdzie zarządzał ponad stuosobowym działem operacyjnym restauracji. Trener Akademii Restauratora jest twórcą i właścicielem jednego z pierwszych hiszpańskich Tapas Barów w Polsce, wcześniej był także importerem hiszpańskich delikatesów i trenerem hiszpańskiej kultury kulinarnej, a także managerem w kawiarniach grupy Agora SA odpowiedzialnym za otwieranie nowych lokalizacji. Bartłomiej Gołębiowski to także specjalista od zarządzania operacyjnego biznesem gastronomicznym oraz szkoleniami i motywowaniem pracowników. Szkolenie "Sprzedaż i marketing w gastronomii", które 21 marca odbyło się w ramach Akademii Restauratora oparte było na dwóch filarach. Pierwszy stanowił pomysł na biznes. Bartłomiej Gołębiowski przedstawił uczestnikom jak należy opracowywać wizję i koncept restauracji. Na praktycznych przykładach zaprezentował jak powinno wyglądać ich tworzenie, wdrażanie i weryfikacja. Podkreślił także wagę poprzedzającego te procesy badania rynku. W dalszej części szkolenia poruszona została kwestia PR i marketingu. W tym bloku słuchacze mogli się m.in. dowiedzieć czym różnią się „stare“ i „nowe“ media. Po przerwie trener Akademii Restauratora omawiał zagadnienia związane ze sprzedażą, zarówno indywidualną jak i korporacyjną. W przypadku tej pierwszej Bartłomiej Gołębiowski zwrócił uwagę uczestników na takie kwestie jak ilość rachunków i średnia wartość rachunku, konstrukcja dochodowego menu czy prosprzedażowe programy motywacyjne. Przechodząc do tajników sprzedaży korporacyjnej zaprezentował jak powinny wyglądać przygotowanie oferty i konstrukcja produktu, proces sprzedaży i konstrukcja działu handlowego.

 

 


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne