Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama
Reklama

McDonald’s nagrodzony za działania rekrutacyjno-wizerunkowe

2018-03-23

Nagroda specjalna Jury za całość działań employerbrandingowych i trzy wyróżnienia – to zdobycze McDonald’s z gali konkursu EB Kreator, w którym nagradzane są najlepsze działania wizerunkowe i rekrutacyjne.

Nagroda specjalna i wyróżnienia to efekt intensywnych działań McDonald’s w obszarze budowania reputacji pracodawcy, które zapoczątkowało stworzenie w ubiegłym roku kompleksowej strategii wizerunkowej. Jesienią firma prowadziła na jej podstawie rozbudowaną kampanię obejmującą m.in. działania w kanałach online, OOH, prasie, a także radiu i telewizji; zainwestowała również we własne media, w tym blog karierowy. – Po rozbudowanych badaniach, które przeprowadziliśmy na początku 2017 roku, stworzyliśmy kompleksową strategię budowania marki pracodawcy. To na niej oparliśmy wszelkie działania prowadzone w drugiej połowie roku. Przyniosły doskonałe rezultaty – wspomnę choćby fakt, że na coraz trudniejszym rynku pracy znacząco zwiększyliśmy liczbę aplikacji. Cieszymy się, że naszą pracę docenili także branżowi specjaliści – komentuje nagrody Tomasz Polewczyński, Employer Reputation and Engagement Consultant z McDonald’s. McDonald’s nagrodzono za całokształt działań w obszarze budowania marki pracodawcy, a wyróżnienia przyznano firmie w kategoriach: „kampania employer branding”, „zakładka kariera” oraz „wideo wizerunkowo-rekrutacyjne”. – Zainwestowaliśmy nie tylko w działania zewnętrzne, zmieniamy się również wewnętrznie. Zaczęliśmy od pracy nad kampanią rekrutacyjną, doszliśmy do myślenia w kategoriach ewolucji kultury organizacyjnej. Stajemy się coraz bardziej elastyczni, upraszczamy procedury, przekazujemy coraz większą odpowiedzialność w ręce pracowników, inwestujemy w projekty rozwojowe. Wszystkie działania HR-owe korespondują z naszymi celami biznesowymi, bo tylko mając świetnych, zaangażowanych pracowników jesteśmy w stanie wprowadzić w życie zasady wyjątkowej gościnności, które są naszym globalnym priorytetem biznesowym – dodaje Polewczyński. Przy tworzeniu strategii McDonald’s współpracował z agencją MJCC. Działania realizują wspólnie agencje MJCC, DDB&tribal, Isobar Poland Group i 24/7Communication, a media kupuje OMD.

 


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne