Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama
Reklama

Brytyjczycy na targach World Food Warsaw

2018-03-29

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Brytyjskie Stowarzyszenie Producentów Wołowiny i Jagnięciny (AHDB) i platforma e-commerce B2B eMIXIT zapraszają na V Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw, które odbędą się w dniach 10-12 kwietnia 2018 (stoisko F11).

Będzie to okazja do nawiązania relacji biznesowych, a także do degustacji wyjątkowych, nowych na polskim rynku brytyjskich produktów, zwłaszcza świeżej brytyjskiej jagnięciny, którą przyrządzi szef kuchni Kevin Aiston. W tym roku goście będą świadkami wyjątkowego wydarzenia: oficjalnego uruchomienia przyjaznej dla użytkowników platformy e-commerce B2B eMIXIT. Każdy, kto na World Food Warsaw zarejestruje się na platformie eMIXIT i złoży zamówienie do wyceny, otrzyma specjalny upominek. Można już rezerwować dogodne terminy spotkań z przedstawicielami AHDB oraz eMIXIT. Można też rejestrować się on-line na Targach, w celu otrzymania bezpłatnego wstępu oraz katalogu targowego: http://worldfood.pl/Rejestracja-on-line


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne