Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Odkryj kuchnię pełną temperamentu z czosnkiem chili w oleju OLE!

Do zalet smakowych zaklętych w białych ząbkach nie trzeba chyba nikogo przekonywać 
– to uzupełnienie dania, które potrafi całkowicie odmienić charakter potrawy.

 ht 2018 08a 04

Chrupiący i soczysty czosnek OLE! doprawiono starannie wyselekcjonowaną mieszanką przypraw oraz najwyższej jakości ognistym chili – to prawdziwa gratka dla miłośników zdecydowanej kuchni. Gdy tylko otworzysz słoiczek wypełniony warzywnym przysmakiem OLE! poczujesz fuzję aromatów, w której kryć będzie się obietnica stworzenia niepowtarzalnego dania. Aromatyczny czosnek to prostota, a jednocześnie siła prawdziwie dobrej kuchni i niezwykłych dań stworzonych ze składników najwyższej jakości.


Wyborne mięsa, zachwycające sałatki czy wszelkie inne połączenia wzbogacone ognistym przysmakiem od OLE! nabiorą nowego i wyrazistego smaku. Pikantne ząbki czosnku chili w oleju 
to doskonały pomysł na imprezę w gronie znajomych – koreczki, przekąski, sery czy wędliny 
z dodatkiem niepowtarzalnego smaku zaklętego w słoiku są najlepszym przepisem na przepyszną 
i niezapomnianą imprezę. Połączenie czosnku i chili rozpala zmysły i sprawia, że kulinarne doznania zachwycają feerią smaków i aromatów.
Dodanie czosnku chili w oleju do dania to pewność, że Twoi goście będą tańczyć z rozkoszy, 
a Ty zostaniesz niekwestionowanym królem najlepszej kuchni. Dania wzbogacone o dodatek aromatycznego czosnku to kulinarna podróż, z której nie będziesz chciał wrócić. Z czosnkiem chili 
w oleju wszystkie kreacje smakowe, które stworzysz w swojej kuchni będą niezapomnianym doznaniem dla tych, którzy ich skosztują.


Czosnek chili w oleju OLE!
Pojemność: 212 ml
Cena: około 6 zł
Więcej na: www.wole-ole.pl


Nowości na rynku
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne