Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

DineART sztuka wokół stołu

Całość jest czymś więcej niż tylko prostą sumą elementów. Przekonaliśmy się o tym podczas wrześniowej inauguracji projektu DineART – Sztuka wokół stołu. Idea projektu oddaje misję propagowania piękna i estetycznych doznań podczas posiłku, codziennych i uroczystych spotkań w restauracji, na wytwornych przyjęciach, a także przy rodzinnym stole. Mecenasem projektu była firma Dajar, za jego koncept merytoryczny i realizację odpowiadało MADE Restaurant, a patronat medialny objęła „Restauracja”.

 

 

rs 2018 07ea 30 

  Wydarzenie inaugurujące projekt DineART odbyło się 5 września 2018 r. w Folwarku Łochów. W części merytorycznej goście mieli możliwość wzięcia udziału w prelekcjach i panelach dyskusyjnych. Zaproszono do nich wyjątkowe postacie polskiej gastronomii, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do promowania Sztuki wokół stołu. Strefę inspiracji DineART otworzył panel dyskusyjny „Sztuka wokół stołu a biznes. Jak dzięki estetyce zwiększyć rentowność biznesu w branży Horeca?”. O tym rozmawiali: Anna Theiss (Aurabilia), Łukasz Kos (Kos Architects), Marcin Koch (Bazar Kocha, Talerzyki), Magdalena Pilaczyńska („Kukbuk”). Dyskusję poprowadziła Daria Pawlewska („Kukbuk”). Zaproszeni goście mieli okazję posłuchać również prelekcji japońskiego projektanta żyjącego od lat w Barcelonie Hiroshiego Tsunody, który opowiadał o roli designu w restauracjach fine dining i casual...Agnieszka Małkiewicz PR i marketing partner, MADE Solutions

Restauracja 5/2018, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności