Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Nowe osoby w kadrze zarządzającej firmy „Herbapol-Lublin”. Anna Mrożewska Dyrektor Marketingu, Paweł Głowniak Dyrektorem Handlowym.

2018-10-25

„Herbapol-Lublin” S.A., jeden z największych producentów herbat, dżemów i syropów, ogłasza transfery na kluczowe stanowiska zarządzające w firmie. Od początku października Dyrektor Marketingu została Anna Mrożewska. Stanowisko Dyrektora Handlowego objął Paweł Głowniak.

Anna Mrożewska z branżą marketingową związana jest od ponad 18 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w Polsce jak i zagranicą (Wielka Brytania, Szwajcaria), pracując dla wiodących firm z branży FMCG takich jak Gillette, Revlon, The Ales Group. Przez sześć lat związana była 
z Coca-Cola HBC, gdzie pełniła funkcję Dyrektor Marketingu, a następnie Dyrektor Strategicznych Projektów Biznesowych. Jako Dyrektor Marketingu w „Herbapol-Lublin” S.A. będzie odpowiedzialna za przygotowanie i realizację strategii marketingowo-komunikacyjnej spółki oraz wszystkich marek, jak również rozwój i promocję nowych produktów.

Na stanowisko Dyrektora Handlowego do zespołu dołączył Paweł Głowniak. Przez ostatnie 14 lat związany był z firmą Bakalland S.A., gdzie jako Dyrektor Handlowy odpowiedzialny był za sprzedaż krajową i zagraniczną na ponad 40 rynkach na całym świecie. Od 2013 roku był także Wiceprezesem Zarządu firmy. Uczestniczył również w procesach fuzji, jak m.in. ostatnie połączenie firmy Bakalland 
i Delecta. W „Herbapol-Lublin” S.A. odpowiadać będzie za strategię, organizację i zarządzanie całą krajową siecią sprzedaży.
„Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączają osoby z tak ogromnym doświadczeniem na rynku FMCG – zarówno krajowym, jak i zagranicznym. Jestem przekonany, że ich wiedza i wysokie kompetencje pozwolą nam na umocnienie wiodącej pozycji Herbapolu, zbudowanie skutecznej przewagi konkurencyjnej oraz osiągnięcie założonych celów biznesowych firmy” – mówi Evangelos Evangelou, Prezes Zarządu „Herbapol-Lublin” S.A.


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności