Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama„Bądź 3 kroki przed i zarabiaj” MADE Restauran t w Gdyni 28 listopada

Gdyńskie spotkanie liderów branży gastronomicznej pod flagą MADE Restaurant jest ostatnim w tym roku oraz ostatnim realizowanym pod hasłem „Bądź 3 kroki przed i zarabiaj”. Od teraz wydarzenia będą miały również wymiar międzynarodowy – w każdej konferencji wezmą udział eksperci z zagranicy.

 rs 2018 11ea 12

  Lokalne spotkania liderów polskiej gastronomii w 2018 r. przebiegają pod wspólnym hasłem „Bądź 3 kroki przed i zarabiaj”. MADE również chce być trzy kroki przed innymi i dlatego do współpracy zaprasza międzynarodowych ekspertów z branży. O różnicach kulturowych w systemach rekrutacji i motywacji pracowników mówić będą Willy Solvang (GÅRD Taste Scandinavian) i Przemysław Woźny (GåRD Nordic Kitchen, hotel Courtyard by Marriott). O trendach i zagrożeniach rynku pracy w gastronomii opowie ekspertka w zakresie HR dla gastronomii Ekaterina Starodubtseva (Creative Search), a Hanna Wencka (Aviko) poruszy temat nadchodzących trendów. Goście konferencji MADE będą mieli okazję dowiedzieć się, jakie przełożenie w biznesie mają zmiany w naszym stylu życia. MADE Restaurant jako jedyne na rynku wydarzenie ma wymiar...


Restauracja 6/2018, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności