Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Lokal w odpowiednim świetle

Poprzez odpowiednie oświetlenie w lokalu możemy kreować nastrój relaksu, intymności czy zapewnić prywatność, ale również wpłynąć na prezentację serwowanych potraw. Wygląd opraw, źródła światła i ich rozmieszczenie są równie istotne jak wygląd mebli czy innych dodatków.

 rs 2018 11ea 29

  Już na etapie planowania wystroju powinniśmy wziąć pod uwagę rozmieszczenie punktów świetlnych, rodzaj oraz stylistykę opraw, a także takie parametry oświetleniowe, jak np. natężenie światła, temperatura barwowa, kąt padania czy oddawanie barw. Mają one ogromny wpływ na samopoczucie gości w restauracji, a co za tym idzie – na to, czy będą chcieli wrócić do miejsca, w którym dobrze się czuli i miło spędzili czas. Aby tak się stało, warto zadbać o ciepły odcień światła. 

Światło w różnych miejscach

Stoliki nie powinny być oświetlone zbyt jasno, szczególnie w klimatycznych lokalach często wybieranych na prywatne spotkania. Wpłynęłoby to na wygląd serwowanych potraw – jego...Maja Krajewska projektantka wnętrz, menedżer ds. projektów i inwestycji w firmie Elmax

Restauracja 6/2018, STYL & DESIGN

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności