Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Raz do roku Beaujolais Nouveau

W każdy trzeci czwartek listopada na świecie obchodzone jest święto młodego wina Beaujolais Nouveau. I choć koneserzy twierdzą, że nie nadaje się ono do picia, bo jest zbyt młode, cierpkie i niedojrzałe, to ma ono rzesze zwolenników, którzy na tę chwilę czekają cały rok. W tym roku święto Beaujolais Nouveau przypada 15 listopada.

 

 rs 2018 11ea 35

  Beaujolais nouveau musi być pite młode. Nie nadaje się bowiem do długiego przechowywania. Większość roczników powinna zostać skonsumowana najpóźniej do maja następnego roku. W przeciwnym razie zmieni się w… winny ocet. Jednak wypadku doskonałych roczników (np. rok 2000) wino to może przetrwać znacznie dłużej i daje się pić do następnego zbioru. 

Sprawny marketing

Dzięki sprawnym działaniom specjalistów od marketingu, sława beaujolais nouveau dotarła w najodleglejsze krańce świata. Wszystko natomiast zaczęło się w 1951 r., kiedy to francuski urząd podatkowy wydał zarządzenie zezwalające na sprzedaż młodego wina. Wtedy...


Restauracja 6/2018, ALKOHOLE

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności