Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaDo 29 listopada promocyjne ceny wyjazdów na Targi Ambiente 2019 20 listopada 2018

2018-11-21

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wyjazdu z nami na kolejna edycję targów Ambiente - największych targów dóbr konsumpcyjnych na świecie, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i trendy w branży dekoracji   i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów oraz szeroko pojętego świata upominków. Targi podzielone są tematycznie na trzy segmenty: DINING dekoracje i nakrycia stołowe, GIVING prezenty i upominki oraz LIVING pomysły wystroju  mieszkań   i domów. Ponad 4.500 wystawców z 89 krajów zaprezentuje swoje produkty liczbie ponad 134.0000 branżystów  Więcej szczegółów na: www.targifrankfurt.pl oraz  www.ambiente.messefrankfurt.com.

Wpłacając zaliczkę do 29 listopada br. proponujemy niższe ceny:  oferta
z podróżą autokarem i pełnym serwisem, w terminie: 6 - 11 lutego 2019, obejmująca 3 noclegi oraz 3 dni pobytu na targach, tylko 1390 zł + VAT. Wyjazd autokaru z Warszawy, przez Łódź, Piotrków Tryb., Częstochowę, Katowice i Wrocław. Oferta z przelotemi pełnym serwisem: 8 - 10 lutego 2019, obejmuje 2 noclegi oraz 3 dni pobytu na targach tylko 2390+ Vat. Wylot z Warszawy.

Uwaga ! Ilość miejsc na wyjazdy jest ograniczona. Rezerwacje realizujemy według kolejności zgłoszeń.W sprawie szczegółów prosimy obezpośredni kontakt z Panią Dorotą Idzikowską: Dorota.Idzikowska@poland.messefrankfurt.com

tel. +22 4943 201.
ZAPRASZAMY!


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności