Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaKrzesła MAESTRO – po raz kolejny w roli głównej!

2018-11-23

Miło nam przekazać Państwu informację, że wyjątkowa linia Polskich Krzeseł Bankietowych MAESTRO z systemem konfiguracji konstrukcji zajęła pierwsze miejsce w konkursie na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii podczas odbywających się w Krakowie Targów HORECA/GASTROFOOD.

cim 12

Te unikatowe krzesła są znakiem firmowym kędzierzyńsko-kozielskiej spółki MEXTRA. Wszystkie zgłoszone do konkursu produkty były oceniane pod względem nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysokiej funkcjonalności, wartości i innowacyjności w stosunku do produktów istniejących na rynku oraz wyjątkowych walorów estetycznych. Po dogłębnej analizie dokumentów dostarczonych przez zgłaszające firmy oraz ocenie produktów przeprowadzonej na stoiskach targowych, jury konkursowe postanowiło przyznać nagrody Targów HORECA/GASTROFOOD 2018 w trzech kategoriach. MEXTRA tryumfowała w kategorii „Wyposażenie hotelu”.

Przyznanie głównej nagrody przez konkursowe Jury to duże wyróżnienie oraz potwierdzenie, że krzesła MAESTRO cechuje wysoka jakość i unikatowość.

 


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności