Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Makarun z dwoma nominacjami do Best Restaurant Awards 2018

2018-12-19

Dwa lokale sieci Makarun Spaghetti and Salad – w Białymstoku i Rzeszowie otrzymały nominację do tytułu Best Restaurant Awards 2018. O zwycięstwie zdecydują jak zwykle klienci. Niektórzy z nich zostaną za to nagrodzeni voucherami na posiłki.

image processing20181219 23199 kx4oqo

Plebiscyt ogłosił portal Pyszne.pl na początku grudnia. Od pięciu lat, co roku wybiera do konkursu najlepsze restauracje działające w serwisie. Bierze pod uwagę takie kryteria, jak ogólna liczba zamówień w roku oraz opinie klientów. Nominowani walczą o kilka tytułów: Lokalny Zwycięzca, Zwycięzca w Kategorii i Zwycięzca Polski.
- Gorąco zachęcamy naszych stałych bywalców i nowych klientów, by oddali swój głos na Makaruna w Białymstoku lub Rzeszowie. Wystarczy, że do 6 stycznia wystawią dobrą opinię o zamówionym na portalu Pyszne.pl. Pod uwagę brana będzie nie tylko liczba opinii, ale również przyznanych gwiazdek – wyjaśnia zasady Agnieszka Pypa, specjalistka do spraw franczyzy w sieci.
- Staramy się bardzo, a ta nominacja to dla nas wielkie wyróżnienie i mam nadzieję będziemy świętować wygraną – mówi Jarosław Stefański, właściciel restauracji w Białymstoku.
Makarun z Rzeszowa ma blisko 1700 opinii, cztery gwiazdki i ambicje na więcej. Sieć Makarun Spaghetti and Salad nie po raz pierwszy została w tym roku dostrzeżona i doceniona  jako marka wyróżniająca się na rynku gastronomicznym. Była też finalistką w dwóch kategoriach (najlepszy koncept streetfoodowy i najlepszy fast food) w konkursie Food Business Awards.
W tym roku w plebiscycie weźmie udział 615 restauracji z 39 miast. Białostocki Makarun na podstawie ponad 500 opinii dostał od klientów „piątkę” czyli najwyższą notę. Zwycięzcy konkursu, poza tytułem, otrzymają także nagrody w postaci materiałów promocyjnych, a zdobywca pierwszego miejsca - ekologiczny skuter elektryczny do realizacji dostaw. Nagrodzeni też zostaną sami recenzenci. Ci, którzy napiszą ciekawą opinię, mają szansę wygrać kupon na rok darmowego jedzenia o wartości 7,5 tys. złotych albo jeden z 23 voucherów o wartości od 100 do 1000 złotych. Zwycięzców plebiscytu Pyszne.pl poznamy już w styczniu.


Polecamy
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności