Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Grycan kolejny raz wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

2019-01-10

Zgodnie z hasłem przewodnim tegorocznego finału WOŚP pomaganie jest dziecinnie proste. Grycan udowadnia, że dodatkowo bardzo przyjemne! W tym roku Deser z Sercem będzie można kupić za 10 złotych we wszystkich lodziarnio kawiarniach Grycan 12 i 13 stycznia. Dochód ze sprzedaży w całości przekazany na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
– Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspieramy od wielu lat i z wielką przyjemnością ponownie włączamy się w tę szlachetną inicjatywę. Zapraszamy wszystkich na Deser z Sercem – zachęca Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.
Deser z Sercem to trzy kulki lodów w dowolnych smakach udekorowane puszystą bitą śmietaną, polewą truskawkową  i maślanym ciasteczkiem w kształcie serca.
12 i 13 stycznia 2019 roku deser będzie można zamówić we wszystkich lodziarnio kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności