Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Krzesła między pięknem a wygodą

Restauracja to przede wszystkim miejsce jedzenia posiłków. Jednak to nie tylko produkty serwowane na talerzu decydują o sukcesie wizyty. Czas spędzony w restauracji powinien być doświadczeniem całkowitym, uzależnionym nie tylko od smaku, jakości i estetyki dań. Krzesła mają te wszystkie doznania dyskretnie potęgować. Sprawić, że gość będzie chciał siedzieć długo.

 rs 2019 02ez 24

  Goście są coraz bardziej wymagający w kwestii wyboru lokali gastronomicznych. Idąc na kolację z przyjaciółmi czy szybki lunch, nie kierują się jedynie walorami smakowymi danej kuchni. Istotne są stosunek jakości dań do ich ceny, publikowane na portalach opinie o lokalu czy recenzje popularnych blogerów. Podobno jemy oczami, dlatego tak istotny jest wygląd potraw. Nie mniej ważny jest wystrój restauracji, a jego dyskretnym, choć jednocześnie najważniejszym punktem są krzesła, których estetyka nie jest zresztą jedyną funkcją. 

Estetyczna funkcjonalność

Designerskie krzesła, nierzadko uznawane za sztukę użytkową, są symbolem dobrego smaku i obycia z trendami. Coraz częściej pojawiają...Dariusz Wicher prezes firmy Everspace, www.everspace.pl

Restauracja 2/2019, STYL & DESIGN

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności