Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaCHEF SIGNATURE dostępne w czterech smakach

tdhim 01

 

CHEF SIGNATURE dostępne w czterech smakach:

  • CHEF Pasta z czarnego czosnku 450 G
  • CHEF Pasta cytrynowa 450 G
  • CHEF Redukcja białego wina w paście 450 G
  • CHEF Redukcja czerwonego wina i wina Porto w paście 450 G

Portfolio CHEF SIGNATURE zostało stworzone dla profesjonalistów, jako rozszerzenie oferty marki CHEF wynikające z potrzeb i trendów gastronomicznych na świecie. Idealnie wpisują się w strategię marki CHEF, która została stworzona, aby promować kreatywność kucharzy.

Nowa seria CHEF SIGNATURE oferuje nowoczesne smaki. Umożliwia to rozbudowanie menu o modne smaki, takie jak czarny czosnek, nie zapominając o klasycznych smakach, takich jak białe i czerwone wino. W ofercie CHEF SIGNATURE znajdują się produkty o czystym i intensywnym smaku. Niezależnie od tego, czy używa się je na ciepło czy zimno, zawsze zapewniają odpowiednią konsystencję i powtarzalność smaku.

 

 


Nowości na rynku
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności