Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaEuroGastro i WorldHotel 2019 spełniły oczekiwania

Niemal 300 wystawców z 21 krajów i ponad 22 tys. osób odwiedzających to bilans targów EuroGastro, które odbyły się 27-29 marca. Goście przyjechali z 40 państw. Targi, które po raz pierwszy odbyły się w Ptak Warsaw Expo, zostały pozytywnie przyjęte przez branżę.

 

 rs 2019 03ez 03

 

Specjalistyczne szkolenia i konferencje oraz imprezy towarzyszące uatrakcyjniły konkursy kulinarne oraz mistrzowskie pokazy. Stoiska wystawców tętniły życiem, nie dziwi więc okazywane zadowolenie uczestników. Konkursy i mistrzowskie pokazy Na targach EuroGastro i WorldHotel zawsze można znaleźć odbicie najnowszych trendów w gastronomii i hotelarstwie. Codziennie w trzech strefach pokazowych organizowane były konkursy i prezentacje, które przyciągały uwagę odwiedzających. Konkurs International Chef Culinary Cup – edycja 2019 został zorganizowany przez Nestle Polska SA pod patronatem Jerzego Pasikowskiego, który był jednocześnie przewodniczącym jury. XIII Festiwal Kuchni Greckiej przygotował Theofilos Vafidis. Międzynarodowe jury oceniało pracę ekip z całej Polski, które przygotowywały autorskie dania z wykorzystaniem oryginalnych greckich produktów. Po raz jedenasty wyłoniono laureatów w konkursie Kulinarny Talent 2019,...


Restauracja 3/2019, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności