Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaMADE FOR Restaurant w Krakowie inspirująco o innowacjach

12 kwietnia w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie spotkało się prawie 350 przedstawicieli branży, producentów i liderów opinii podczas specjalnej edycji konferencji MADE FOR Restaurant. Tematyka konferencji toczyła się wokół innowacji w gastronomii oraz poszukiwań inspiracji i bodźców do rozwoju. Współorganizatorem konferencji było Miasto Kraków, które ogłoszone zostało Europejską Stolicą Kultury Gastronomicznej 2019.

 

 

 rs 2019 03ez 10

 

 

Dzięki wsparciu miasta, a także rosnącemu zaufaniu restauratorów względem cyklicznych konferencji MADE FOR Restaurant, organizatorom przedsięwzięcia udało się zaprosić gościa specjalnego – najlepszą szefową kuchni świata Anę Roš oraz innych uznanych przedstawicieli branży. W wydarzenie zaangażowały się także zagraniczne media, m.in. brytyjska dziennikarka Sudi Pigott. Na widowni zasiadło grubo ponad 300 uczestników liczących na poszerzenie horyzontów oraz nawiązanie nowych relacji biznesowych. 

Dawka wiedzy praktycznej

Organizatorzy konferencji MADE FOR Restaurant, zainspirowani hasłem Ferrana Adrii („Celem innowacji jest prowokacja”), uczynili z innowacji motyw przewodni konferencji w 2019 r. Poruszali podczas niej takie zagadnienia, jak grywalizacja, kokreacja, employer branding czy neuromarketing. Carolina Pietyra (Aktan) uczestników konferencji wprowadziła przekonująco w tematykę innowacyjności. Adrian Łukaszewicz z Akademii Leona Koźmińskiego przekonywał, że polska gastronomia wciąż jest na fali. Krzysztof Kaliciński (Green Caffè Nero) opowiadał o tym, w jaki sposób efektywnie pracować z młodym pokoleniem pracowników. Katarzyna Derdzińska z MADE Progress opowiadała natomiast o roli grywalizacji w...


Restauracja 3/2019, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności