Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaLady i witryny chłodnicze jak wybrać i gdzie zastosować?

Zarówno lady, jak i witryny chłodnicze w atrakcyjny sposób eksponują produkty, dzięki czemu klienci mają świadomość tego, co kupują. Najczęściej spotyka się je w barach czy cukierniach i wykorzystuje do przechowywania lodów i schłodzonych deserów, ale nie tylko. Teraz, kiedy lato zbliża się wielkimi krokami, a producenci i dystrybutorzy lodów szykują się do sezonu, podpowiadamy, na co zwracać szczególną uwagę podczas wyboru sprzętu chłodniczego.

 rs 2019 03ez 27

  Zacznijmy od witryn chłodniczych. Powinny być dobrane do rodzaju przechowywanego w nich asortymentu. Tylko wtedy witryna spełni swoje zadanie: będzie zarówno sprzętem ekspozycyjnym, jak i służącym do prawidłowego przechowywania artykułów spożywczych. Witryny chłodnicze stosuje się w różnych sektorach. Mogą być: – cukiernicze (ekspozycyjne) – wykorzystuje się je przede wszystkim do przechowywania i prezentacji tortów, ciast oraz deserów. Najczęściej charakteryzują się możliwością regulacji kąta nachylenia oraz położenia półek. Mogą być również wyposażone w uchylne ściany; – gastronomiczne (nadstawne) – przydają się do przechowywania wędlin, nabiału czy surówek potrzebnych do przyrządzenia poszczególnych potraw; – farmaceutyczne – służą do przechowywania leków w aptekach, a dzięki przeszklonym drzwiom ułatwiają organizację i szybkie znalezienie odpowiedniego medykamentu. Wyposażając lokal gastronomiczny, warto przemyśleć dokładnie miejsce, gdzie witryna będzie ustawiona, jakie i ile produktów będziemy w niej przechowywać. Co ważne, producenci sprzętu chłodniczego, odpowiadając na oczekiwania swoich klientów, w ostatnich latach stawiają na witryny modułowe. To idealne i bardzo elastyczne rozwiązanie, bo dzięki niemu z powodzeniem można w każdej chwili rozbudować witrynę i zwiększyć asortyment. 

Witryna na miarę

Bardzo...Jolanta Borowska Związana z branżą HoReCa od kilkunastu lat, od 2008 r. właścicielka białostockiej firmy Grupa Gastro, zajmującej się kompleksowym wyposażeniem gastronomii, profesjonalnym doradztwem oraz serwisem urządzeń, www.grupa-gastro.pl.

Restauracja 3/2019, NARZĘDZIA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności