Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaZapraszamy na pierwszą edycję targów Interiorlifestyle Middle East w Dubaju maj 2020 roku

2019-07-16

Drodzy Państwo,

witamy w rodzinie targów Ambiente nową imprezę Interiorlifestyle Middle East, która będzie organizowana przez Messe Frankfurt  co roku w Dubaju.
Termin pierwszej edycji 9 - 11 marca 2020 w Dubai World Trade Center.


Podczas targów zaprezentowane zostaną produkty w 3 głównych segmentach produktów: Dining, Giving i Leather-made products. Oferta wystawców obejmie szerokie spektrum dóbr konsumpcyjnych od modnych, upominków i akcesoriów dekoracyjnych do galanterii skórzanej. Wraz z sekcją dedykowaną nakryciom stołowym, szkle, porcelanie i cermice, akcesoriom do dekoracji stołu, artykułom z tworzyw szcztucznych do kuchni i domu i małymyc sprzetach AGD. przechowywania. Szczegółowy podział grup towarowych na targach.

Zapraszamy do udziału w charakterze wystawcy. Ceny i druk zgłoszenia na naszej stronie TUTAJ  lub na stronie Messe Frankfurt Middle East
Targi odbywają się równolegle z targami Paper Middle East

W sprawie szczegóło prosimy o kontakt pod adres:
Dorota.Idzikowska@poland.messefrankfurt.com

telefon +22 4943 201.
Zapraszamy!


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności