Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Mleko Polskie 2% od MLEKOVITY Hitem Handlu 2019!

2019-09-27

Mleko Polskie 2% 1 l zostało wyróżnione prestiżowym tytułem „Hit Handlu 2019” w plebiscycie miesięcznika „Handel”.  Właściciele sklepów i sprzedawcy uznali je za najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Mleko świeże. Dowodzi to, że klienci sklepów w całej Polsce najchętniej sięgają po mleko z MLEKOVITY, doceniając jego jakość, walory smakowe i odżywcze.

W tegorocznej edycji plebiscytu „Hit Handlu” badano sprzedaż produktów w 88 kategoriach. Sondę dotyczącą sprzedaży w okresie od początku kwietnia 2018 do końca marca 2019 roku, przeprowadzono na próbie losowo wybranych 1200 detalistów z całej Polski. Badanie przeprowadzono w kwietniu 2019 roku metodą CATI.

Plebiscyt „Hit Handlu” jest realizowany przez wydawcę miesięcznika „Handel” od 18 lat.  Pozwala definiować preferencje zakupowe Polaków i trendy rynkowe w FMCG. To właśnie detaliści, czytelnicy ogólnopolskiego miesięcznika branżowego „Handel”, w sondzie telefonicznej wskazują najlepiej sprzedające się w ich sklepach produkty.

Uroczysta gala wieńcząca tegoroczną, 18. edycję plebiscytu „Hit Handlu”, w czasie której wręczono nagrody zwycięzcom, odbyła się 24 września br. w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich w Warszawie.


Komunikaty Branżowe
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności