Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Starbucks szuka ekologicznych rozwiązań

Polaków. Znana kawiarnia m.in. zachęca do zminimalizowania zużycia plastiku i rezygnacji z jednorazowych kubków. To jednak niejedyne działanie Starbucks w duchu idei less waste. Aby zmniejszyć swój wpływ na środowisko, firma nieustannie szuka ekorozwiązań.

 

 rs 2019 05ez 01

 

Starbucks od lat zachęca swoich gości, aby dbali o środowisko. W swoich kawiarniach, które można znaleźć w większości stolic i dużych miast, marka oferuje kubki wielorazowego użytku i tumblery, a także praktyczne torby, które pozwolą ograniczyć tony plastikowych butelek i pozbyć się milionów jednorazowych siatek. – Z roku na rok zauważamy, że coraz więcej gości Starbucks...


Restauracja 5/2019, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail