Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Grywalizacja liderów gastronomii na MADE FOR Restaurant Gdynia

21 października br. restauratorzy, szefowie kuchni, menedżerowie lokali gastronomicznych podczas konferencji MADE FOR Restaurant w Gdyni pracowali nad swoim rozwojem biznesowym i personalnym. Gościem specjalnym była Esther Massats, odpowiedzialna za PR i marketing jednej z najlepszych restauracji świata – El Celler de Can Roca. Konferencja zorganizowana została we współpracy z Urzędem Miasta Gdyni i hotelem Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront.

 rs 2019 06ez 02

  Spotkania branży MADE FOR Restaurant w Polsce cieszą się popularnością ze względu na poziom merytoryczny oraz gości, których zapraszają organizatorzy. Neuromarketing, innowacyjność, skuteczność działań, komunikacja z gośćmi czy najnowsze trendy w gastronomii to tylko jedne z wielu tematów, które poruszane są podczas konferencji. Tak było i tym razem. Część merytoryczną konferencji otworzył Krzysztof Kaliciński z Akademii im. Leona Koźmińskiego. Skupił się na innowacjach na światowym rynku gastronomicznym. Marcin Wajda z firmy Winterhalter poprowadził wykład „Ciekawostki ze świata high-tech”. W tym bloku tematycznym uczestnicy dowiedzieli się też o nowych przepisach dla przedsiębiorców, o których opowiadał Rafał Marek z firmy...


Restauracja 6/2019, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail