Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Nowe centrum szkoleniowe Lavazza

Lavazza oraz Orbico, jej oficjalny dystrybutor na Polskę, otworzyli w Warszawie nowe centrum szkoleniowe marki. Ta jedyna w swoim rodzaju szkoła prowadzić będzie profesjonalne szkolenia specjalistów w dziedzinie kawy, umożliwiając im także badania i eksperymenty.

 

 rs 2019 06ez 04

  Otwarcie warszawskiego centrum to kolejny krok w wypełnianiu misji rodzinnej firmy Lavazza, którą jest szerzenie włoskiej kultury picia kawy w Polsce. Warszawskie Centrum Szkoleniowe,...


Restauracja 6/2019, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail